VS-60APU02PBF datasheet
 Скачать datasheet 04023J0R3ABSTR.pdf Файл формата Pdf (20 страниц, 397,88 kb)
  • Маркировка
    VS-60APU02PBF
  • Производитель
    IR PCS (International Rectifier Power Control Systems)
  • Описание
    IR PCS (International Rectifier Power Control Systems) VS-60APU02PBF Diode Type: Fast Recovery Repetitive Reverse Voltage Vrrm Max: 200V Forward Current If(Av): 60A Forward Voltage Vf Max: 1.08V Reverse Recovery Time Trr Max: 35Ns Rohs Compliant: Yes